Fundacja Yves Rocher

Fundacja Yves Rocher – Institut de France

"Aby świat jutra był bardziej zielony"


Fundacja Yves Rocher – Institut de France powstała z inicjatywy Jacques’a Rocher, syna Yves’a Rocher, twórcy Kosmetyki Roślinnej.

Fundacja Yves Rocher wspiera akcje lokalne i globalne mające na celu ochronę środowiska naturalnego, wspieranie społeczności lokalnych i edukację o środowisku w ponad 50 krajach na świecie.

Fundacja Yves Rocher, założona w 1991 r. i działająca pod egidą Institut de France od 2001 r., pracuje na rzecz „bardziej zielonego świata" poprzez swoje 2 główne akcje: Nagrodę "Ziemia – Planeta Kobiet" i operację "Sadzimy dla dobra Planety".

Fundacja wspiera również warsztaty zapachowe w Chaalis we Francji, a także około dwudziestu ogrodów botanicznych, historycznych i ziołowych we Francji i za granicą.

 

lnstitut de France, założony w 1795 r. jest najstarszą i najbardziej prestiżową instytucją zajmującą się mecenatem i zarządzaniem darowiznami i zapisami we Francji. Jest to parlament naukowy, który zrzesza ponad 700 akademików, należących do tak elitarnych akademii jak Akademia Francuska, Akademia Nauk, czy też Akademia Nauk Moralnych i Politycznych.

         
Zamknij

Sztuk: 1

Dziękujemy. Produkt został dodany do Twojego koszyka.

Produkty, które mogą Cię zainteresować...

Zamknij

Produkty, które mogą Cię zainteresować...

Zamknij
Jeżeli nie pamiętasz hasła dostępu do konta w naszym sklepie, podaj swój adres e-mail. Twoje hasło zostanie wysłane na podany adres.

Sprawdź produkty: czarna kredka do oczu, zmywacz do paznokci, kuracja przeciw wypadaniu włosów, maseczka matująca, woda micelarna, krem do twarzy po 50, kremy do twarzy 60, płyn micelarny, korektor na przebarwienia, redukcja cellulitu, serum przeciwzmarszczkowe, perfumy dla dziewczynek, krem do cery trądzikowej, samoopalacz w żelu, szampon dla dzieci, podkład w pudrze, perfumy orientalne, maseczka przeciwzmarszczkowa, krem nawilżający dla mężczyzn, krem do cery wrażliwej, puder w kamieniu, biała kredka do paznokci, kuracja oczyszczająca, woda perfumowana damska, żel do mycia twarzy dla mężczyzn, tusz pogrubiający, witaminy i minerały dla kobiet, samoopalacz do ciała, pianka do golenia, spf 15, perfumy waniliowe, krem nawilżający do cery wrażliwej, tonik do cery suchej, serum antyoksydacyjne, antyperspirant męski, suplement diety na oczy, krem do ciała, krem na noc 25, utwardzacz do paznokci, woda perfumowana damska, perfumy kwiatowe, różowa pomadka, cień do powiek, olejek do ciała, pomadka nawilżająca, krem odżywczy do twarzy, pielęgnacja skóry wokół oczu