Tusz do rzęs dodający objętości – Yves Rocher
Komunikat o błędzie

To działanie spowodowało błąd, najprawdopodobniej po naszej stronie. Możesz odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Przyczyna błędu : unknown

0
  1. Strona główna
  2. MAKIJAŻ
  3. OCZY
  4. Tusz do rzęs
  5. Tusz do rzęs dodający objętości
Bławatek

Składnik roślinny

Bławatek

Łagodzi i chroni wrażliwe oczy

Chabry są uprawiane na naszych polach w La Gacilly w Bretanii, zgodnie z zasadami agroekologii. Każdego roku zbieramy kwiaty chabrów i suszymy ich główki (pąki kwiatowe, liście i łodygi).

Nasi eksperci Botanical Beauty® maksymalnie zwiększyli naturalność składu linii Pur Bleuet, osiągając zawartość od 97% do 99% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki naszym w 100% naturalnym procesom ekstrakcji, wyciągi z chabra wykazują właściwości kojące* i ochronne* dla skóry.
* Testy in vitro na ekstraktach z chabra.

Recenzje

Możesz również polubić

Tusz do rzęs Zniewalające spojrzenie 7,8 mlCouleurs Nature

Tusz do rzęs Zniewalające spojrzenie 7,8 ml

7.8 ml (884.62 zł / 100ml)
69.00 zł99.00 zł-30%
Tusz do rzęs Zniewalające spojrzenie 7,8 ml
Tusz do rzęs metamorphose intensywna objętośćCouleurs Nature

Tusz do rzęs metamorphose intensywna objętość

7.8 ml (1269.24 zł / 100ml)
99.00 zł
Tusz do rzęs metamorphose intensywna objętość
Olejek do skórek i paznokci 6 mlCouleurs Nature

Olejek do skórek i paznokci 6 ml

6 ml (665.00 zł / 100ml)
39.90 zł54.90 zł-27%
Olejek do skórek i paznokci 6 ml
Tusz do rzęs Zniewalające spojrzenie wodoodporny 7,8 mlCouleurs Nature

Tusz do rzęs Zniewalające spojrzenie wodoodporny 7,8 ml

7.8 ml (884.62 zł / 100ml)
69.00 zł99.00 zł-30%
Tusz do rzęs Zniewalające spojrzenie wodoodporny 7,8 ml
Wodoodporny tusz do rzęs Metamorphose Intensywna objętość 01. Noir 7,8 mlCouleurs Nature

Wodoodporny tusz do rzęs Metamorphose Intensywna objętość 01. Noir 7,8 ml

7.8 ml (1269.24 zł / 100ml)
99.00 zł
Wodoodporny tusz do rzęs Metamorphose Intensywna objętość 01. Noir 7,8 ml
Odżywczy balsam do ust 03. ŚliwkaCouleurs Nature

Odżywczy balsam do ust 03. Śliwka

4.8 g (497.92 zł / 100g)
23.90 zł31.90 zł-25%
Odżywczy balsam do ust 03. Śliwka
Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 ml

75 ml (1320.00 zł / 1l)
99.00 zł
Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 ml
Baza do paznokci bezbarwna 6 mlCouleurs Nature

Baza do paznokci bezbarwna 6 ml

6 ml (665.00 zł / 100ml)
39.90 zł54.90 zł-27%
Baza do paznokci bezbarwna 6 ml
Woda toaletowa Petillante Cytryna & Pieprz różowy 100 mlLa Collection Eaux Fraîches

Woda toaletowa Petillante Cytryna & Pieprz różowy 100 ml

100 ml (1690.00 zł / 1l)
169.00 zł
Woda toaletowa Petillante Cytryna & Pieprz różowy 100 ml
Krem liftingująco-ujędrniający na dzień i na noc 75 mlLift Pro CollageneZmarszczki i utrata jędrności

Krem liftingująco-ujędrniający na dzień i na noc 75 ml

75 ml (278.67 zł / 100ml)
209.00 zł
Krem liftingująco-ujędrniający na dzień i na noc 75 ml

Często zadawane pytania

Jakie są różnice między poprzednim tuszem do rzęs dodającym objętość a nowym?

  • Nowe opakowanie o bardziej smukłym designie, podkreślające naturalny charakter produktu
  • Nowa nazwa, która odzwierciedla prosty i łatwy w użyciu niezbędnik do makijażu

Co nadal będziesz kochać w tuszu do rzęs dodającym objętość:

  • Łagodną formułę wzbogaconą organiczną wodą z bławatka, odpowiednią dla oczu wrażliwych i osób noszących soczewki kontaktowe
  • Intensywnie czarny odcień oraz szczoteczkę z włókna, które zapewniają naturalny efekt bez grudek, z możliwością budowania objętości

Produkt dodany do twojej listy życzeń.Sprawdź moją listę życzeń.