Yves Rocher
Oferta katalogowa
Klub lojalnościowy
Newsletter
Lista życzeń
Nasze sklepy
Moje konto
Mój koszyk

Nasza wiedza specjalistyczna na temat roślin

 

Najskuteczniejsze rozwiązania w naturze często można znaleźć tuż pod nosem. Odkrywamy potencjał roślin zapewniający bardziej naturalne i zrównoważone piękno. Aby zapewnić, że nasze kosmetyki zawsze z szacunkiem dbają o Twoją skórę i aby oferować niezwykle skuteczne produkty, postępujemy zgodnie z 4 silnymi zasadami:

Bioinspiracja

Inspiruje nas to, co natura robi najlepiej, żeby opracowywać skuteczne i zrównoważone rozwiązania roślinne. Obserwujemy strukturę roślin i sposób, w jaki funkcjonują w naturze, aby czerpać z nich inspirację i przenosić te korzyści na skórę.

Od rośliny
do ekoekstraktu

W 100% naturalne procesy ekstrakcji, które optymalizują naturalność i zwiększają przenikanie naszych aktywnych składników roślinnych wgłąb skóry.

Wysoka naturalność

Zobowiązujemy się do tworzenia coraz bardziej naturalnych formuł zawierających aktywne składniki roślinne z pozytywnego rolnictwa i przy niskim oddziaływaniu na środowisko.

100% NASZYCH
PRODUKTÓW JEST TESTOWANYCH

100% naszych produktów jest testowanych, aby zagwarantować tolerancję, skuteczność i zmysłowe doznania.

NASZE FLAGOWE ROŚLINY

 

Od ponad 60 lat badamy to, co natura ma najlepszego do zaoferowania, aby dostarczyć Ci skuteczne i zapewniające zmysłowe doznania produkty do pielęgnacji zawierające składniki aktywne w 100% pozyskiwane z roślin. Nasze flagowe rośliny z La Gacilly - dziki rumianek, nagietek czy chaber, posiadają certyfikat UEBT (Unia na rzecz Etycznego Biohandlu) i są uprawiane zgodnie z zasadami ekologii rolniczej, aby promować pozytywny wpływ rolnictwa na poszanowanie zasobów naturalnych oraz przywrócenie różnorodności biologicznej.