Szampon 300 ml za 9,90 zł – Yves Rocher
Komunikat o błędzie

To działanie spowodowało błąd, najprawdopodobniej po naszej stronie. Możesz odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Przyczyna błędu : unknown

0

Szampon 300 ml za 9,90 zł

przy zakupie dowolnego kosmetyku do pielęgnacji włosów

Oferta obowiązuje do 01.11.2026 r.  *Więcej informacji o ofercie znajdziesz w sekcji: Aktualne Warunki Promocji

Najwyżej oceniane(43)
Bestsellery(4)
Nowości(7)
Gama
SOINS CAPILLARIES(45)Soin Végétal Capillaire(14)Cosmetiques Solides(5)
Rodzaj produktu
Szampony(23)Octy(2)Odżywki(9)Kuracja(7)Sera i pielęgnacje bez spłukiwania(5)
Pokaż więcej
Efekt pielęgnacyjny
Odżywienie(7)Ochrona koloru(4)Odnawiający(7)Kuracja(9)Oczyszczanie i detoksykacja(5)
Pokaż więcej
Rodzaj włosów
Włosy farbowane(6)Bardzo suche, zniszczone włosy(7)Zmniejsza wypadanie włosów(9)Włosy przetłuszczające się(5)Włosy cienkie(2)
Pokaż więcej
Ocena
4.6(17)0(5)5.0(2)4.3(4)4.9(1)
Pokaż więcej
Cena
Konsystencja
Żele i galaretki(9)Krem(9)Produkty w kostce(4)
Format
Uzupełniacze(2)Produkty w kostce(5)Rozmiar podróżny(4)
50  znaleziony(e) produkt(y)
50  znaleziony(e) produkt(y)
Szampon chroniący kolor włosów farbowanych z octem malinowymSOINS CAPILLARIES

Szampon chroniący kolor włosów farbowanych z octem malinowym

300 ml (126.34 zł / 1l)
37.90 zł
Szampon chroniący kolor włosów farbowanych z octem malinowym
Szampon regenerujący z karczochem bio 300 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Szampon regenerujący z karczochem bio 300 ml

300 ml (139.67 zł / 1l)
41.90 zł
Szampon regenerujący z karczochem bio 300 ml
Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami 300 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESWypadanie włosów

Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami 300 ml

300 ml (13.97 zł / 100ml)
41.90 zł
Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami 300 ml
Odżywka przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami 200 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESWypadanie włosów

Odżywka przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami 200 ml

200 ml (20.95 zł / 100ml)
41.90 zł
Odżywka przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami 200 ml
Oczyszczający szampon z makroalgą 300 mlSOINS CAPILLARIES

Oczyszczający szampon z makroalgą 300 ml

300 ml (126.34 zł / 1l)
37.90 zł
Oczyszczający szampon z makroalgą 300 ml
Szampon do włosów dodający objętości z peptydami z komosy ryżowej 300 mlSOINS CAPILLARIES

Szampon do włosów dodający objętości z peptydami z komosy ryżowej 300 ml

300 ml (116.34 zł / 1l)
34.90 zł
Szampon do włosów dodający objętości z peptydami z komosy ryżowej 300 ml
Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami uzupełniacz 600 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESWypadanie włosów

Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami uzupełniacz 600 ml

600 ml (10.82 zł / 100ml)
64.90 zł
Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami uzupełniacz 600 ml
Odżywka do włosów regenerująca z karczochem bio 200 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Odżywka do włosów regenerująca z karczochem bio 200 ml

200 ml (209.50 zł / 1l)
41.90 zł
Odżywka do włosów regenerująca z karczochem bio 200 ml
Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bioSOINS CAPILLARIES

Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bio

300 ml (139.67 zł / 1l)
41.90 zł
Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bio
Płukanka z octem malinowym przywracająca blaskSOINS CAPILLARIES

Płukanka z octem malinowym przywracająca blask

400 ml (162.25 zł / 1l)
64.90 zł
Płukanka z octem malinowym przywracająca blask
Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosówSOINS CAPILLARIES

Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów

60 ml (1916.67 zł / 1l)
115.00 zł
Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów
Wzmacniające serum termoochronne z karczochem bio 100 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Wzmacniające serum termoochronne z karczochem bio 100 ml

100 ml (459.00 zł / 1l)
45.90 zł
Wzmacniające serum termoochronne z karczochem bio 100 ml
Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnejSOINS CAPILLARIES

Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnej

300 ml (126.34 zł / 1l)
37.90 zł
Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnej
Intensywnie wzmacniająca wcierka przeciw wypadaniu włosów 195 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESWypadanie włosów

Intensywnie wzmacniająca wcierka przeciw wypadaniu włosów 195 ml

195 ml (76.42 zł / 100ml)
149.00 zł
Intensywnie wzmacniająca wcierka przeciw wypadaniu włosów 195 ml
Odżywka chroniąca kolor włosów farbowanych z octem malinowymSOINS CAPILLARIES

Odżywka chroniąca kolor włosów farbowanych z octem malinowym

200 ml (189.50 zł / 1l)
37.90 zł
Odżywka chroniąca kolor włosów farbowanych z octem malinowym
Mleczko w sprayu ułatwiające rozczesywanie z mlekiem kasztanowym bio 150 mlSOINS CAPILLARIES

Mleczko w sprayu ułatwiające rozczesywanie z mlekiem kasztanowym bio 150 ml

150 ml (306.00 zł / 1l)
45.90 zł
Mleczko w sprayu ułatwiające rozczesywanie z mlekiem kasztanowym bio 150 ml
Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bio 300 mlSOINS CAPILLARIESSkóra głowy z łupieżem

Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bio 300 ml

300 ml
41.90 zł
Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bio 300 ml
Szampon rozświetlający fioletowy z octem malinowymSOINS CAPILLARIES

Szampon rozświetlający fioletowy z octem malinowym

300 ml (126.34 zł / 1l)
37.90 zł
Szampon rozświetlający fioletowy z octem malinowym
Szampon podkreślający loki z lnem bioSOINS CAPILLARIES

Szampon podkreślający loki z lnem bio

300 ml (139.67 zł / 1l)
41.90 zł
Szampon podkreślający loki z lnem bio
Wzmacniająca wcierka przeciwko wypadaniu włosówSOINS CAPILLARIES

Wzmacniająca wcierka przeciwko wypadaniu włosów

195 ml (641.03 zł / 1l)
125.00 zł
Wzmacniająca wcierka przeciwko wypadaniu włosów
Odżywczy szampon w kremie z olejem z lnianki siewnej 250 mlSOINS CAPILLARIES

Odżywczy szampon w kremie z olejem z lnianki siewnej 250 ml

250 ml (183.60 zł / 1l)
45.90 zł
Odżywczy szampon w kremie z olejem z lnianki siewnej 250 ml
Suchy szampon oczyszczający z makroalgą 150 mlSOINS CAPILLARIES

Suchy szampon oczyszczający z makroalgą 150 ml

150 ml (286.00 zł / 1l)
42.90 zł
Suchy szampon oczyszczający z makroalgą 150 ml
Intensywnie odżywiająca maska z olejem z lnianki siewnejSOINS CAPILLARIES

Intensywnie odżywiająca maska z olejem z lnianki siewnej

200 ml (199.50 zł / 1l)
39.90 zł
Intensywnie odżywiająca maska z olejem z lnianki siewnej
Serum wzmacniające do skóry głowy 50 mlSOINS CAPILLARIESWypadanie włosów

Serum wzmacniające do skóry głowy 50 ml

50 ml
75.00 zł
Serum wzmacniające do skóry głowy 50 ml
Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bio uzupełniacz 600 mlSOINS CAPILLARIES

Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bio uzupełniacz 600 ml

600 ml
64.90 zł
Szampon przeciwłupieżowy z miętą pieprzową bio uzupełniacz 600 ml
Oczyszczający szampon w kostceCosmetiques Solides

Oczyszczający szampon w kostce

60 g (731.67 zł / 1kg)
43.90 zł
Oczyszczający szampon w kostce
Oczyszczający szampon z makroalgą uzupełniacz 600 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Oczyszczający szampon z makroalgą uzupełniacz 600 ml

600 ml (99.84 zł / 1l)
59.90 zł
Oczyszczający szampon z makroalgą uzupełniacz 600 ml
Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym 300 mlSOINS CAPILLARIES

Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym 300 ml

300 ml (116.34 zł / 1l)
34.90 zł
Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym 300 ml
Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnej uzupełniaczSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnej uzupełniacz

600 ml (99.84 zł / 1l)
59.90 zł
Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnej uzupełniacz
Szampon regenerujący z karczochem bio uzupełniacz 600 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Szampon regenerujący z karczochem bio uzupełniacz 600 ml

600 ml (108.17 zł / 1l)
64.90 zł
Szampon regenerujący z karczochem bio uzupełniacz 600 ml
Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym uzupełniaczSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym uzupełniacz

600 ml (91.50 zł / 1l)
54.90 zł
Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym uzupełniacz
Odżywka do włosów podkreślająca loki z lnem bio 200 mlSOINS CAPILLARIES

Odżywka do włosów podkreślająca loki z lnem bio 200 ml

200 ml (209.50 zł / 1l)
41.90 zł
Odżywka do włosów podkreślająca loki z lnem bio 200 ml
Oczyszczająca odżywka do włosów z makroalgą 200 mlSOINS CAPILLARIES

Oczyszczająca odżywka do włosów z makroalgą 200 ml

200 ml (189.50 zł / 1l)
37.90 zł
Oczyszczająca odżywka do włosów z makroalgą 200 ml
Odżywczy szampon w kostceCosmetiques Solides

Odżywczy szampon w kostce

60 g (731.67 zł / 1kg)
43.90 zł
Odżywczy szampon w kostce
Pielęgnujący płyn regenerujący z karczochem bio 150 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Pielęgnujący płyn regenerujący z karczochem bio 150 ml

150 ml (299.34 zł / 1l)
44.90 zł
Pielęgnujący płyn regenerujący z karczochem bio 150 ml
Odżywka do włosów dodająca objętości z peptydami z komosy ryżowej 200 mlSOINS CAPILLARIES

Odżywka do włosów dodająca objętości z peptydami z komosy ryżowej 200 ml

200 ml (174.50 zł / 1l)
34.90 zł
Odżywka do włosów dodająca objętości z peptydami z komosy ryżowej 200 ml
Delikatna odżywka do włosów z mlekiem kasztanowym 200 mlSOINS CAPILLARIES

Delikatna odżywka do włosów z mlekiem kasztanowym 200 ml

200 ml (174.50 zł / 1l)
34.90 zł
Delikatna odżywka do włosów z mlekiem kasztanowym 200 ml
Maska do włosów regenerująca z karczochem bio 200 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Maska do włosów regenerująca z karczochem bio 200 ml

200 ml (224.50 zł / 1l)
44.90 zł
Maska do włosów regenerująca z karczochem bio 200 ml
Serum przywracające równowagę skóry głowy 50 mlSOINS CAPILLARIES

Serum przywracające równowagę skóry głowy 50 ml

50 ml (1780.00 zł / 1l)
89.00 zł
Serum przywracające równowagę skóry głowy 50 ml
Płukanka octowa nadająca blask włosomSOINS CAPILLARIES

Płukanka octowa nadająca blask włosom

150 ml (266.00 zł / 1l)
39.90 zł
Płukanka octowa nadająca blask włosom
Krem podkreślający loki z lnem bio 150 mlSOINS CAPILLARIES

Krem podkreślający loki z lnem bio 150 ml

150 ml (366.00 zł / 1l)
54.90 zł
Krem podkreślający loki z lnem bio 150 ml
Odżywka do włosów w kostce z olejkami kwiatowymiCosmetiques Solides

Odżywka do włosów w kostce z olejkami kwiatowymi

50 g (878.00 zł / 1kg)
43.90 zł
Odżywka do włosów w kostce z olejkami kwiatowymi
Oczyszczająca maska peelingująca do skóry głowy z makroalgą 200 mlSOINS CAPILLARIES

Oczyszczająca maska peelingująca do skóry głowy z makroalgą 200 ml

200 ml (199.50 zł / 1l)
39.90 zł
Oczyszczająca maska peelingująca do skóry głowy z makroalgą 200 ml
Regenerujący balsam do włosów z karczochem bio 150 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Regenerujący balsam do włosów z karczochem bio 150 ml

150 ml (366.00 zł / 1l)
54.90 zł
Regenerujący balsam do włosów z karczochem bio 150 ml
Szampon w kostce nadający blaskCosmetiques Solides

Szampon w kostce nadający blask

60 g (731.67 zł / 1kg)
43.90 zł
Szampon w kostce nadający blask
Łagodzący szampon w kostceCosmetiques Solides

Łagodzący szampon w kostce

60 g (731.67 zł / 1kg)
43.90 zł
Łagodzący szampon w kostce
Maska chroniąca kolor włosów farbowanych z octem malinowymSOINS CAPILLARIES

Maska chroniąca kolor włosów farbowanych z octem malinowym

200 ml (199.50 zł / 1l)
39.90 zł
Maska chroniąca kolor włosów farbowanych z octem malinowym
Szampon przeciw wypadaniu włosów z białym łubinemSOINS CAPILLARIES

Szampon przeciw wypadaniu włosów z białym łubinem

300 ml (139.67 zł / 1l)
41.90 zł
Szampon przeciw wypadaniu włosów z białym łubinem
Produkt dodany do twojej listy życzeń.Sprawdź moją listę życzeń.