Krem dodający blasku 50 ml – Yves Rocher
Komunikat o błędzie

To działanie spowodowało błąd, najprawdopodobniej po naszej stronie. Możesz odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Przyczyna błędu : unknown

0
media

Potwierdzona skuteczność

Testowany pod kontrolą dermatologiczną
***Test satysfakcji przeprowadzony na 115 ochotnikach
****Test satysfakcji po 28 dniach stosowania przeprowadzony na 115 ochotnikach
Nasturcja i witamina C

Składnik roślinny

Nasturcja i witamina CNasturcja została połączona w 100% z witaminą C pochodzenia naturalnego, aby zwiększyć blask skóry i korygować pierwsze oznaki starzenia. Skuteczność tego połączenia odpowiada 10-krotnie wyższej dawce samej witaminy C.
Nasturcja

Nasturcja

22 lata badań i 1 patent****
Bogata w oligosacharydy, pobudza energię komórkową*****, aby przywrócić skórze blask.

Witamina C pochodzenia naturalnego

Witamina C pochodzenia naturalnego

Stabilizowany składnik aktywny o działaniu antyoksydacyjnym, który koryguje pierwsze oznaki starzenia.

Recenzje

Możesz również polubić

Serum aktywujące blaskGlow EnergiePoszarzała cera

Serum aktywujące blask

30 ml (3966.67 zł / 1l)
119.00 zł169.00 zł-30%
Serum aktywujące blask
Zestaw Glow EnergieGlow Energie

Zestaw Glow Energie

179.00 zł
Zestaw Glow Energie
Woda perfumowana Verte Envolee 100 mlPLEINES NATURES

Woda perfumowana Verte Envolee 100 ml

100 ml (2990.00 zł / 1l)
299.00 zł
Woda perfumowana Verte Envolee 100 ml
Krem do twarzy SPF 50 Ochrona przed promieniowaniem UV 30 mlGlow EnergiePoszarzała cera

Krem do twarzy SPF 50 Ochrona przed promieniowaniem UV 30 ml

30 ml (4300.00 zł / 1l)
129.00 zł
Krem do twarzy SPF 50 Ochrona przed promieniowaniem UV 30 ml
Krem niwelujący cienie pod oczami 15 mlGlow EnergiePoszarzała cera

Krem niwelujący cienie pod oczami 15 ml

15 ml (8600.00 zł / 1l)
129.00 zł
Krem niwelujący cienie pod oczami 15 ml
Woda toaletowa NaturelleNaturelle

Woda toaletowa Naturelle

75 ml (1853.34 zł / 1l)
139.00 zł199.00 zł-30%
Woda toaletowa Naturelle
Woda toaletowa Granit BLEU 100 mlGranit Bleu

Woda toaletowa Granit BLEU 100 ml

100 ml (2490.00 zł / 1l)
249.00 zł
Woda toaletowa Granit BLEU 100 ml
Szampon-żel pod prysznic Granit BLEU 200 mlGranit Bleu

Szampon-żel pod prysznic Granit BLEU 200 ml

200 ml (299.50 zł / 1l)
59.90 zł
Szampon-żel pod prysznic Granit BLEU 200 ml
Odżywcze mleczko do ciała Karite bio & Nagietek bioSoin Végétal Corps

Odżywcze mleczko do ciała Karite bio & Nagietek bio

390 ml (217.95 zł / 1l)
85.00 zł
Odżywcze mleczko do ciała Karite bio & Nagietek bio
Ambre Noir Woda toaletowa 100 mlAmbre Noir

Ambre Noir Woda toaletowa 100 ml

100 ml (1790.00 zł / 1l)
179.00 zł249.00 zł-28%
Ambre Noir Woda toaletowa 100 ml

Często zadawane pytania

Jak rozpoznać, że skórze brakuje blasku?

Stań przed lustrem i przyjrzyj się swojej twarzy, analizując te aspekty: 1. Odbicie światła - czy światło delikatnie odbija się od kości policzkowych? Jeśli tak, to znak, że Twoja skóra jest dobrze nawilżona. Jeśli jednak nie widzisz żadnego połysku, Twoja cera może być matowa i pozbawiona blasku. 2. Kolor i jednolitość - czy koloryt skóry na twarzy jest jednolity? Jeśli niektóre partie skóry wyglądają na bardziej szare niż inne, prawdopodobnie masz poszarzałą, zmęczoną cerę.

Czy linia Glow Energie jest odpowiednia do wszystkich rodzajów skóry, także wrażliwej?

Produkt został opracowany i przetestowany dla wszystkich rodzajów skóry, jednak nie jest zalecany dla skóry wrażliwej ze względu na obecność składników aktywnych, które mogą podrażniać, takich jak witamina C i perfumy.

Jaka jest zawartość witaminy C w kremie?

Połączenie nasturcji i witaminy C ma skuteczność równoważną 10 dawkom samej witaminy C. Wybraliśmy optymalne stężenie, które idealnie współgra z nasturcją, gwarantując jednocześnie długotrwałe działanie i skuteczność produktu.

Czy można stosować ten krem zawierający witaminę C przed ekspozycją na słońce?

Nasz krem z witaminą C nie jest fotouczulający, co oznacza, że nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie UV i nie powoduje zaczerwienień ani przebarwień pod wpływem słońca. Mimo to zaleca się stosowanie kremu do twarzy SPF 50 ochrony przed promieniowaniem UV w ciągu dnia oraz regularne odnawianie aplikacji, aby zapewnić skórze pełną ochronę.

Produkt dodany do twojej listy życzeń.Sprawdź moją listę życzeń.