Skoncentrowane serum intensywnie nawilżające 30 ml – Yves Rocher
Komunikat o błędzie

To działanie spowodowało błąd, najprawdopodobniej po naszej stronie. Możesz odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Przyczyna błędu : unknown

0
  1. Strona główna
  2. PIELĘGNACJA TWARZY
  3. RODZAJ PIELĘGNACJI
  4. Sera i kuracje
  5. Skoncentrowane serum intensywnie nawilżające 30 ml
media

Potwierdzona skuteczność

Testowany pod kontrolą dermatologiczną
*Obiektywne badanie kliniczne przeprowadzone na 12 ochotnikach
**Obiektywny test kliniczny przeprowadzony na 23 ochotnikach przez 28 dni. Wierzchnie warstwy naskórka
***Badanie satysfakcji przeprowadzone na 115 ochotnikach
Edulis i kompleks bi-hialuronowy

Składnik roślinny

Edulis i kompleks bi-hialuronowyEdulis został połączony z kompleksem bi-hialuronowym, aby zapewnić intensywne, wielopoziomowe nawilżenie skóry.
Edulis

Edulis

10 lat badań i 2 patenty*
Stymuluje czynniki nawilżające skóry nawet o +152%**, aby trwale pobudzić naturalne mechanizmy samonawilżania skóry.

*Zgłoszone we Francji
**Test in vitro na ekstrakcie z edulisu

Kompleks bi_hialuronowy

Kompleks bi_hialuronowy

Dwa kwasy hialuronowe pochodzenia naturalnego o różnych masach cząsteczkowych zapewniają natychmiastową dawkę nawilżenia.

Recenzje

Możesz również polubić

Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 ml

75 ml (920.00 zł / 1l)
69.00 zł99.00 zł-30%
Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 ml
Serum aktywujące blaskGlow EnergiePoszarzała cera

Serum aktywujące blask

30 ml (3966.67 zł / 1l)
119.00 zł169.00 zł-30%
Serum aktywujące blask
Aksamitny krem intensywnie nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 40 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Aksamitny krem intensywnie nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 40 ml

40 ml (2225.00 zł / 1l)
89.00 zł
Aksamitny krem intensywnie nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 40 ml
Wygładzający krem do rąk na plamy pigmentacyjne SPF 30Riche Crème

Wygładzający krem do rąk na plamy pigmentacyjne SPF 30

50 ml (109.80 zł / 100ml)
54.90 zł
Wygładzający krem do rąk na plamy pigmentacyjne SPF 30
Nawilżająco-chłodzący żel pod oczy 15 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Nawilżająco-chłodzący żel pod oczy 15 ml

15 ml (4333.34 zł / 1l)
65.00 zł
Nawilżająco-chłodzący żel pod oczy 15 ml
Maska intensywnie nawilżająca & Krem na noc 75 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Maska intensywnie nawilżająca & Krem na noc 75 ml

75 ml (732.00 zł / 1l)
54.90 zł
Maska intensywnie nawilżająca & Krem na noc 75 ml
Woda toaletowa NaturelleNaturelle

Woda toaletowa Naturelle

75 ml (1853.34 zł / 1l)
139.00 zł199.00 zł-30%
Woda toaletowa Naturelle
Płukanka z octem malinowym przywracająca blaskSOINS CAPILLARIES

Płukanka z octem malinowym przywracająca blask

400 ml (162.25 zł / 1l)
64.90 zł
Płukanka z octem malinowym przywracająca blask
Lakier top coat bezbarwny 6 mlCouleurs Nature

Lakier top coat bezbarwny 6 ml

6 ml (915.00 zł / 100ml)
54.90 zł
Lakier top coat bezbarwny 6 ml
Olejek do skórek i paznokci 6 mlCouleurs Nature

Olejek do skórek i paznokci 6 ml

6 ml (915.00 zł / 100ml)
54.90 zł
Olejek do skórek i paznokci 6 ml

Często zadawane pytania

Czym jest odwodniona skóra? Jakie są jej przyczyny?

Odwodniona skóra to skóra, której brakuje wody: nie jest to typ cery, lecz stan przejściowy, który może dotyczyć każdego, nawet osób z cerą tłustą. Objawia się uczuciem ściągnięcia, poszarzałą cerą, drobnymi liniami wynikającymi z odwodnienia oraz nieregularną strukturą, czemu czasem towarzyszy reaktywne wydzielanie nadmiaru sebum. Przyczyny są różne: agresywne czynniki zewnętrzne (zimno, słońce, zanieczyszczenia, klimatyzacja), nieodpowiednia pielęgnacja (zbyt silne środki myjące, brak nawilżania) lub styl życia (zmęczenie, stres, palenie tytoniu, alkohol, niedostateczna ilość wypijanej wody). Podsumowując, skóra odwodniona to skóra „spragniona”, która potrzebuje regularnego dostarczania wody oraz rutyny pielęgnacyjnej pomagającej ją zatrzymać.

Dla kogo przeznaczone jest to serum?

Serum zostało opracowane tak, aby odpowiadać na potrzeby wszystkich typów cery.

Jak często należy stosować to serum?

Serum należy stosować codziennie, rano i wieczorem, przed nałożeniem kremu, jako kluczowy element rutyny nawilżającej.

Dlaczego wybrano edulis i kompleks bi-hialuronowy?

Edulis charakteryzuje się bardzo wysokim stężeniem aktywnych cząsteczek, co optymalizuje jego właściwości nawilżające. Zapewnia on długotrwałe nawodnienie, jednocześnie reaktywując naturalne mechanizmy nawilżania skóry. Kompleks bi-hialuronowy zapewnia natychmiastowe, wielowarstwowe nawilżenie, działając jednocześnie na powierzchni skóry oraz wspomagając głęboką dyfuzję składników. Dzięki temu jest to idealny kompleks dla skóry odwodnionej.

Produkt dodany do twojej listy życzeń.Sprawdź moją listę życzeń.