Yves Rocher
Oferta katalogowa
Klub lojalnościowy
Newsletter
Lista życzeń
Nasze sklepy
Moje konto
Mój koszyk
Detoksykujące serum wzmacniające
Detoksykujące serum wzmacniające
Detoksykujące serum wzmacniające
Bestseller
-26%
Detoksykujące serum wzmacniające
Detoksykujące serum wzmacniające
Detoksykujące serum wzmacniające

Opis

Składniki

Natura daje nam wszystko to, co w niej najlepsze – naszym zadaniem jest tylko nauczyć się z tego czerpać. Dziesięciolecia badań naukowych doprowadziły nas do momentu, w którym możemy dzielić się ze światem jej dobrodziejstwami. Doskonałym tego przykładem jest Detoksykujące serum wzmacniające Elixir Botanique, które odżywia i regeneruje skórę twarzy. Przekonaj się, jak działają zawarte w nim mikroalgi oraz wyciąg z nasturcji.

Stres, brak snu, przemęczenie, szybkie tempo życia oraz coraz większy kontakt z zanieczyszczeniami krążącymi w powietrzu – z tym wszystkim musi na co dzień radzić sobie Twoja skóra. Choć stanowi ona barierę ochronną dla Twojego organizmu, z czasem jej właściwości ulegają osłabieniu. Na szczęście możesz łatwo temu zapobiec. Wystarczy wprowadzić do swojej codziennej pielęgnacji odpowiednie kosmetyki. Jednym z nich będzie Detoksykujące serum wzmacniające z gamy Elixir Botanique od Yves Rocher.

Elixir Botanique

Detoksykujące serum wzmacniające – korzyści:

• zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym wyciąg z nasturcji oraz mikroalgi pozyskiwane w zrównoważony sposób,

• detoksykuje skórę i chroni ją przed zanieczyszczeniami,

• spowalnia proces starzenia się skóry,

• sprawia, że skóra wygląda zdrowo i promiennie,

• ma lekką, wodną konsystencję,

• nadaje się do codziennego stosowania – rano i wieczorem

• jest zamknięte w butelce i opakowaniu, które nadają się do recyklingu,

Elixir Botanique

Wyciąg z nasturcji i mikroalgi Tetraselmis – kompozycja składników prosto z natury

Rośliny to najwięksi producenci tlenu na Ziemi. Dotyczy to nie tylko drzew, ale także pozostałej roślinności porastającej lądy, a nawet oceany. Doskonale zdają sobie z tego sprawę specjaliści Yves Rocher, którzy dzięki wieloletnim badaniom poświęconym zrównoważonemu pozyskiwaniu dobrodziejstw natury stworzyli Detoksykujące serum wzmacniające, w którym główna rola przypadła wyjątkowej mieszance wyciągu z nasturcji oraz mikroalg Tetraselmis.

Choć nasturcje kojarzą się głównie z ogrodowymi i balkonowymi kwiatami ozdobnymi, w rzeczywistości mają znaczne więcej do zaoferowania światu i Tobie niż swoje piękno. Czy wiesz, że dzięki chropowatej powierzchni okrągłych liści optymalizują fotosyntezę, a tym samym wychwytują większą ilość światła? W efekcie produkują bardzo duże ilości tlenu! Pozyskany z nasturcji ekstrakt wykorzystany w Detoksykującym serum ma więc właściwości dotleniające – poprawia utlenienie komórek skóry i odżywia je. 

Mikroalgi, które unoszą się w ocenach na powierzchni wody, również biorą udział w procesie fotosyntezy. Ich głównym zadaniem jest jednak nie tyle produkcja tlenu, ile oczyszczanie środowiska – mikroalgi hamują rozwój bakterii oraz wspomagają usuwanie toksyn. Wykorzystanie mikroalg w Detoksykującym serum wzmacniającym Elixir Botanique sprawia więc, że kosmetyk zyskuje właściwości oczyszczające i zabezpieczające skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Elixir Botanique

Detoksykujące serum wzmacniające Elixir Botanique – jak używać?

Kosmetyk z gamy Elixir Botanique ma bardzo naturalny, łagodny skład, dzięki czemu możesz go stosować codziennie. Nakładaj Detoksykujące serum wzmacniające Elixir Botanique na oczyszczoną i osuszoną skórę rano oraz wieczorem.

Dodaj recenzję +

Recenzje klientów

Rozkład ocen

5
99
4
5
3
0
2
0
1
0

Średnia ocena

Ocena
★★★★★
★★★★★
4.9
Naataaliaa
★★★★★
★★★★★
· 2022-10-13

5/5

Polecam

Czy uważasz tę opinię za przydatną
Ewa1969
★★★★★
★★★★★
· 2022-10-18

ok

Lekki, przyjemny w użyciu, nie przetłuszcza skóry, nie uczula.

Czy uważasz tę opinię za przydatną
1-2 z 104 recenzji