Krem do twarzy i ciała z wyciągiem z rumianku – Yves Rocher
Komunikat o błędzie

To działanie spowodowało błąd, najprawdopodobniej po naszej stronie. Możesz odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Przyczyna błędu : unknown

0
  1. Strona główna
  2. PIELĘGNACJA TWARZY
  3. RODZAJ PIELĘGNACJI
  4. Cera wrażliwa
  5. Krem do twarzy i ciała z wyciągiem z rumianku
Rumianek

Składnik roślinny

Rumianek

Rumianek jest uprawiany na naszych polach w La Gacilly zgodnie z zasadami agroekologii, aby szanować zarówno Twoją skórę, jak i środowisko. Rumianek, kultowa roślina stosowana w pielęgnacji Yves Rocher od lat 60., był jedną z pierwszych roślin zbieranych w La Gacilly we Francji w 1979 roku. Każdego roku zbieramy rumianek i suszymy jego kwiatostany (pąki kwiatowe, liście i łodygi). Dzięki naszym w 100% naturalnym procesom ekstrakcji, wyciągi z rumianku wykazują właściwości kojące* i ochronne* dla skóry.

Nasi eksperci Yves Rocher z Botanical Beauty® opracowali duet w 100% roślinnych składników aktywnych pochodzących z rumianku pospolitego, który koi i wzmacnia wrażliwą skórę.
* Testy in vitro na ekstraktach z rumianku

Recenzje

Możesz również polubić

Odżywczy krem na dzień i na noc z nagietkiem

Odżywczy krem na dzień i na noc z nagietkiem

50 ml (1700.00 zł / 1l)
85.00 zł
Odżywczy krem na dzień i na noc z nagietkiem
Wygładzający krem do rąk na plamy pigmentacyjne SPF 30Riche Crème

Wygładzający krem do rąk na plamy pigmentacyjne SPF 30

50 ml (109.80 zł / 100ml)
54.90 zł
Wygładzający krem do rąk na plamy pigmentacyjne SPF 30
Pomadka do ust matowa Rouge Botanique 405. Brun Cedre 3,5 gCouleurs Nature

Pomadka do ust matowa Rouge Botanique 405. Brun Cedre 3,5 g

3.5 g (1711.43 zł / 100g)
59.90 zł89.00 zł-33%
Pomadka do ust matowa Rouge Botanique 405. Brun Cedre 3,5 g
Pędzel do cieniAkcesoria do makijażu

Pędzel do cieni

17.45 zł34.90 zł-50%
Pędzel do cieni
Odżywczy krem do rąk z wodą z arniki bioSoin Végétal Beauté des Mains

Odżywczy krem do rąk z wodą z arniki bio

75 ml (305.34 zł / 1l)
22.90 zł31.90 zł-28%
Odżywczy krem do rąk z wodą z arniki bio
Szampon-żel pod prysznic MonoïMonoï

Szampon-żel pod prysznic Monoï

400 ml (87.25 zł / 1l)
34.90 zł
Szampon-żel pod prysznic Monoï
Żel-krem zero niedoskonałościSebo Active Clear

Żel-krem zero niedoskonałości

50 ml (1278.00 zł / 1l)
63.90 zł89.00 zł-28%
Żel-krem zero niedoskonałości
Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami uzupełniacz 600 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESWypadanie włosów

Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami uzupełniacz 600 ml

600 ml (10.82 zł / 100ml)
64.90 zł
Szampon przeciw wypadaniu włosów z organicznymi kiełkami uzupełniacz 600 ml
Regenerujący balsam do rąk z wodą z arniki bioSoin Végétal Beauté des Mains

Regenerujący balsam do rąk z wodą z arniki bio

75 ml (598.67 zł / 1l)
44.90 zł
Regenerujący balsam do rąk z wodą z arniki bio
Konturówka do ustCouleurs Nature

Konturówka do ust

1.1 g (31727.28 zł / 1kg)
34.90 zł49.90 zł-30%
Konturówka do ust
Produkt dodany do twojej listy życzeń.Sprawdź moją listę życzeń.