-40% na 2 i więcej wybranych produktów – Yves Rocher
Komunikat o błędzie

To działanie spowodowało błąd, najprawdopodobniej po naszej stronie. Możesz odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Przyczyna błędu : unknown

0

-40% na 2 i więcej wybranych produktów

Produkty w kostce, uzupełniacze, skoncentrowane żele i dezodorant w sztyfcie

Oferta obowiązuje do 01.11.2026 r.  *Więcej informacji o ofercie znajdziesz w sekcji: Aktualne Warunki Promocji

Najwyżej oceniane(35)
Gama
Bain de Nature(23)Monoï(2)Cosmetiques Solides(15)Pure Menthe(1)Pure Algue(1)
Pokaż więcej
Ocena
4.8(11)4.5(4)4.7(6)4.6(5)5.0(3)
Pokaż więcej
Format
Uzupełniacze(7)Format maxi(2)Skoncentrowany(6)Produkty w kostce(10)Rozmiar podróżny(6)
Rodzaj produktu
Żele pod prysznic(18)Produkty oczyszczające(2)Szampony(8)Mydło(6)Odżywki(1)
Pokaż więcej
Kategoria
CIAŁO I KĄPIEL(26)PIELĘGNACJA TWARZY(2)PIELĘGNACJA WŁOSÓW(9)
Efekt pielęgnacyjny
Oczyszczanie(2)Oczyszczanie i detoksykacja(2)Nawilżanie(1)Odżywienie(3)Odnawiający(1)
Pokaż więcej
Rodzaj włosów
Włosy normalne(4)Włosy przetłuszczające się(2)Włosy suche(3)Bardzo suche, zniszczone włosy(1)Wszystkie rodzaje włosów(2)
Nuta owocowa
Wanilia(3)Monoi(1)Argan i róża(2)Malina(4)Kokos(2)
Pokaż więcej
Konsystencja
Żele(14)Peeling(1)Piany(1)Produkty w kostce(4)Balsamy(1)
Zapach
Monoi(2)Malina(2)Argan i róża(1)Wanilia(1)
Rodzaj skóry
Cera trądzikowa(1)Cera normalna(1)Wszystkie rodzaje cery(1)
Cena
Rodzaj produktu do demakijażu
Produkty w kostce(1)
37  znaleziony(e) produkt(y)
37  znaleziony(e) produkt(y)
Żel pod prysznic i do kąpieli Wanilia Bourbon uzupełniaczBain de Nature

Żel pod prysznic i do kąpieli Wanilia Bourbon uzupełniacz

600 ml (71.50 zł / 1l)
42.90 zł
Żel pod prysznic i do kąpieli Wanilia Bourbon uzupełniacz
Żel pod prysznic i do kąpieli Werbena cytrynowa & Kwiat rumianku uzupełniaczBain de Nature

Żel pod prysznic i do kąpieli Werbena cytrynowa & Kwiat rumianku uzupełniacz

600 ml (71.50 zł / 1l)
42.90 zł
Żel pod prysznic i do kąpieli Werbena cytrynowa & Kwiat rumianku uzupełniacz
Skoncentrowany szampon - żel pod prysznic MonoïMonoï

Skoncentrowany szampon - żel pod prysznic Monoï

100 ml (299.00 zł / 1l)
29.90 zł
Skoncentrowany szampon - żel pod prysznic Monoï
Żel pod prysznic i do kąpieli Argan & Płatki róż uzupełniaczBain de Nature

Żel pod prysznic i do kąpieli Argan & Płatki róż uzupełniacz

600 ml (71.50 zł / 1l)
42.90 zł
Żel pod prysznic i do kąpieli Argan & Płatki róż uzupełniacz
Szampon-żel pod prysznic Monoï uzupełniaczMonoï

Szampon-żel pod prysznic Monoï uzupełniacz

600 ml (71.50 zł / 1l)
42.90 zł
Szampon-żel pod prysznic Monoï uzupełniacz
Żel pod prysznic i do kąpieli Mango & Kolendra uzupełniaczBain de Nature

Żel pod prysznic i do kąpieli Mango & Kolendra uzupełniacz

600 ml (71.50 zł / 1l)
42.90 zł
Żel pod prysznic i do kąpieli Mango & Kolendra uzupełniacz
Kostka myjąca do ciała Mango & KolendraBain de Nature,Cosmetiques Solides

Kostka myjąca do ciała Mango & Kolendra

100 g (42.90 zł / 100g)
42.90 zł
Kostka myjąca do ciała Mango & Kolendra
Kostka myjąca do ciała Malina & MiętaBain de Nature,Cosmetiques Solides

Kostka myjąca do ciała Malina & Mięta

100 g (42.90 zł / 100g)
42.90 zł
Kostka myjąca do ciała Malina & Mięta
Kostka myjąca do ciała Dzika alga & Koper morskiBain de Nature,Cosmetiques Solides

Kostka myjąca do ciała Dzika alga & Koper morski

100 g (42.90 zł / 100g)
42.90 zł
Kostka myjąca do ciała Dzika alga & Koper morski
Kostka myjąca do ciała Argan & Płatki różBain de Nature,Cosmetiques Solides

Kostka myjąca do ciała Argan & Płatki róż

100 g (42.90 zł / 100g)
42.90 zł
Kostka myjąca do ciała Argan & Płatki róż
Żel pod prysznic i do kąpieli Malina & Mięta uzupełniaczBain de Nature

Żel pod prysznic i do kąpieli Malina & Mięta uzupełniacz

600 ml (71.50 zł / 1l)
42.90 zł
Żel pod prysznic i do kąpieli Malina & Mięta uzupełniacz
Kostka do mycia twarzy z węglem aktywnym 75 gPure Menthe

Kostka do mycia twarzy z węglem aktywnym 75 g

75 g (74.54 zł / 100g)
55.90 zł
Kostka do mycia twarzy z węglem aktywnym 75 g
Oczyszczający szampon w kostceCosmetiques Solides

Oczyszczający szampon w kostce

60 g (731.67 zł / 1kg)
43.90 zł
Oczyszczający szampon w kostce
Skoncentrowany żel pod prysznic Malina & Mięta 100 mlBain de Nature

Skoncentrowany żel pod prysznic Malina & Mięta 100 ml

100 ml (299.00 zł / 1l)
29.90 zł
Skoncentrowany żel pod prysznic Malina & Mięta 100 ml
Żel pod prysznic i do kąpieli Kokos uzupełniaczBain de Nature

Żel pod prysznic i do kąpieli Kokos uzupełniacz

600 ml (71.50 zł / 1l)
42.90 zł
Żel pod prysznic i do kąpieli Kokos uzupełniacz
Skoncentrowany żel pod prysznic Wanilia Bourbon 100 mlBain de Nature

Skoncentrowany żel pod prysznic Wanilia Bourbon 100 ml

100 ml (299.00 zł / 1l)
29.90 zł
Skoncentrowany żel pod prysznic Wanilia Bourbon 100 ml
Skoncentrowany żel pod prysznic Oliwka & Petit grain 100 mlBain de Nature

Skoncentrowany żel pod prysznic Oliwka & Petit grain 100 ml

100 ml (299.00 zł / 1l)
29.90 zł
Skoncentrowany żel pod prysznic Oliwka & Petit grain 100 ml
Kostka do mycia twarzy z mikroalgą 75 gPure Algue

Kostka do mycia twarzy z mikroalgą 75 g

75 g (74.54 zł / 100g)
55.90 zł
Kostka do mycia twarzy z mikroalgą 75 g
Żel pod prysznic i do kąpieli Dzika alga & Koper morski uzupełniaczBain de Nature

Żel pod prysznic i do kąpieli Dzika alga & Koper morski uzupełniacz

600 ml (71.50 zł / 1l)
42.90 zł
Żel pod prysznic i do kąpieli Dzika alga & Koper morski uzupełniacz
Skoncentrowany żel pod prysznic Mango 100 mlBain de Nature

Skoncentrowany żel pod prysznic Mango 100 ml

100 ml (299.00 zł / 1l)
29.90 zł
Skoncentrowany żel pod prysznic Mango 100 ml
Butelka z pompką do uzupełniania 600 mlBain de Nature

Butelka z pompką do uzupełniania 600 ml

600 ml (2.99 zł / 100ml)
17.90 zł
Butelka z pompką do uzupełniania 600 ml
Skoncentrowany żel pod prysznic Dzika alga & Koper morski 100 mlBain de Nature

Skoncentrowany żel pod prysznic Dzika alga & Koper morski 100 ml

100 ml (299.00 zł / 1l)
29.90 zł
Skoncentrowany żel pod prysznic Dzika alga & Koper morski 100 ml
Mydło Dzika alga & Koper Morski 80 gBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mydło Dzika alga & Koper Morski 80 g

80 g (273.75 zł / 1kg)
21.90 zł
Mydło Dzika alga & Koper Morski 80 g
Mydło Malina & Mięta 80 gBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mydło Malina & Mięta 80 g

80 g (273.75 zł / 1kg)
21.90 zł
Mydło Malina & Mięta 80 g
Mydło Mango & Kolendra 80 gBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mydło Mango & Kolendra 80 g

80 g (273.75 zł / 1kg)
21.90 zł
Mydło Mango & Kolendra 80 g
Mydło Kokos 80 gBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mydło Kokos 80 g

80 g (273.75 zł / 1kg)
21.90 zł
Mydło Kokos 80 g
Mydło Oliwka & Petit grain 80 gBain de Nature

Mydło Oliwka & Petit grain 80 g

80 g (273.75 zł / 1kg)
21.90 zł
Mydło Oliwka & Petit grain 80 g
Mydło Wanilia BourbonBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mydło Wanilia Bourbon

80 g (273.75 zł / 1kg)
21.90 zł
Mydło Wanilia Bourbon
Oczyszczający szampon z makroalgą uzupełniacz 600 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Oczyszczający szampon z makroalgą uzupełniacz 600 ml

600 ml (99.84 zł / 1l)
59.90 zł
Oczyszczający szampon z makroalgą uzupełniacz 600 ml
Odżywczy szampon w kostceCosmetiques Solides

Odżywczy szampon w kostce

60 g (731.67 zł / 1kg)
43.90 zł
Odżywczy szampon w kostce
Szampon regenerujący z karczochem bio uzupełniacz 600 mlSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Szampon regenerujący z karczochem bio uzupełniacz 600 ml

600 ml (108.17 zł / 1l)
64.90 zł
Szampon regenerujący z karczochem bio uzupełniacz 600 ml
Odżywka do włosów w kostce z olejkami kwiatowymiCosmetiques Solides

Odżywka do włosów w kostce z olejkami kwiatowymi

50 g (878.00 zł / 1kg)
43.90 zł
Odżywka do włosów w kostce z olejkami kwiatowymi
Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnej uzupełniaczSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnej uzupełniacz

600 ml (99.84 zł / 1l)
59.90 zł
Odżywczy szampon z olejem z lnianki siewnej uzupełniacz
Łagodzący szampon w kostceCosmetiques Solides

Łagodzący szampon w kostce

60 g (731.67 zł / 1kg)
43.90 zł
Łagodzący szampon w kostce
Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym uzupełniaczSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym uzupełniacz

600 ml (91.50 zł / 1l)
54.90 zł
Delikatny szampon z mlekiem kasztanowym uzupełniacz
Szampon w kostce nadający blaskCosmetiques Solides

Szampon w kostce nadający blask

60 g (731.67 zł / 1kg)
43.90 zł
Szampon w kostce nadający blask
Dezodorant w sztyfcieCosmetiques Solides,Déodorant et Anti-Transpirant

Dezodorant w sztyfcie

50 g (1118.00 zł / 1kg)
55.90 zł
Dezodorant w sztyfcie
Produkt dodany do twojej listy życzeń.Sprawdź moją listę życzeń.