Serum za 1 gr – Yves Rocher
Komunikat o błędzie

To działanie spowodowało błąd, najprawdopodobniej po naszej stronie. Możesz odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Przyczyna błędu : unknown

0

Serum za 1 gr

przy zakupie min. 2 produktów do pielęgnacji twarzy

Oferta obowiązuje do 01.11.2026 r.  *Więcej informacji o ofercie znajdziesz w sekcji: Aktualne Warunki Promocji

Najwyżej oceniane(37)
Bestsellery(2)
Nowości(6)
Efekt pielęgnacyjny
Przeciwstarzeniowy(20)Detoks(2)Nawilżanie(16)Wypełnienie(16)Ujędrnienie i podniesienie(9)
Pokaż więcej
Ocena
4.8(2)4.6(12)4.7(8)4.1(1)4.5(7)
Pokaż więcej
Gama
Riche Crème(3)Hydra Water-Plump(7)Anti-Age Global(9)Pure Camomille(1)Lift Pro Collagene(9)
Pokaż więcej
Rodzaj produktu
Kremy przeciwstarzeniowe(2)Kremy na dzień(17)Kremy na noc(7)Sera i kuracje(13)Maski(3)
Pokaż więcej
Rodzaj skóry
Wszystkie rodzaje cery(32)Cera trądzikowa(1)Cera mieszana i tłusta(5)Cera sucha i odwodniona(3)Cera normalna(1)
Pokaż więcej
Cena
Ochrona przeciwsłoneczna
SPF 50+(1)
Format
Słoik(13)Butelka / flakon(9)Tubka(11)Butelka z pompką(1)
Konsystencja
Krem(19)Żele i galaretki(12)W płynie(10)Mgiełki, mleczka i wody(1)Olejek(2)
42  znaleziony(e) produkt(y)
42  znaleziony(e) produkt(y)
Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie regenerującyRiche CrèmeSkóra dojrzała

Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie regenerujący

75 ml (1986.67 zł / 1l)
149.00 zł209.00 zł-29%
Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie regenerujący
Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 ml

75 ml (920.00 zł / 1l)
69.00 zł99.00 zł-30%
Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc 75 ml
Krem liftingująco-ujędrniający na dzień i na noc 75 mlZmarszczki i utrata jędrności

Krem liftingująco-ujędrniający na dzień i na noc 75 ml

75 ml (198.67 zł / 100ml)
149.00 zł209.00 zł-29%
Krem liftingująco-ujędrniający na dzień i na noc 75 ml
Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na noc 50 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na noc 50 ml

50 ml (4180.00 zł / 1l)
209.00 zł
Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na noc 50 ml
Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na dzień i na noc & maska na noc 75 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na dzień i na noc & maska na noc 75 ml

75 ml (1986.67 zł / 1l)
149.00 zł249.00 zł-40%
Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący na dzień i na noc & maska na noc 75 ml
Micro-serum intensywnie rozświetlające 30 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Micro-serum intensywnie rozświetlające 30 ml

30 ml (5300.00 zł / 1l)
159.00 zł269.00 zł-41%
Micro-serum intensywnie rozświetlające 30 ml
Maska oczyszczająca pory z roślinnym węglem 75 mlSebo Active Clear

Maska oczyszczająca pory z roślinnym węglem 75 ml

75 ml (852.00 zł / 1l)
63.90 zł
Maska oczyszczająca pory z roślinnym węglem 75 ml
Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca 30 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca 30 ml

30 ml (6966.67 zł / 1l)
209.00 zł
Przeciwzmarszczkowa esencja korygująca 30 ml
Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na dzień 50 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na dzień 50 ml

50 ml (2380.00 zł / 1l)
119.00 zł199.00 zł-40%
Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na dzień 50 ml
Krem do twarzy SPF 50 Ochrona przed promieniowaniem UV 30 mlPoszarzała cera

Krem do twarzy SPF 50 Ochrona przed promieniowaniem UV 30 ml

30 ml (4300.00 zł / 1l)
129.00 zł
Krem do twarzy SPF 50 Ochrona przed promieniowaniem UV 30 ml
Przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej 50 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej 50 ml

50 ml (2500.00 zł / 1l)
125.00 zł209.00 zł-40%
Przeciwzmarszczkowy krem na dzień do skóry suchej 50 ml
Serum aktywujące blaskPoszarzała cera

Serum aktywujące blask

30 ml (3966.67 zł / 1l)
119.00 zł169.00 zł-30%
Serum aktywujące blask
Rozświetlający krem pod oczy 15 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Rozświetlający krem pod oczy 15 ml

15 ml (9933.34 zł / 1l)
149.00 zł
Rozświetlający krem pod oczy 15 ml
Skoncentrowane serum intensywnie nawilżające 30 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Skoncentrowane serum intensywnie nawilżające 30 ml

30 ml (3300.00 zł / 1l)
99.00 zł
Skoncentrowane serum intensywnie nawilżające 30 ml
Krem do twarzy i ciała z wyciągiem z rumiankuPure Camomille

Krem do twarzy i ciała z wyciągiem z rumianku

125 ml (279.20 zł / 1l)
34.90 zł49.90 zł-30%
Krem do twarzy i ciała z wyciągiem z rumianku
Przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na nocZmarszczki i utrata jędrności

Przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na nocKrem liftingujący na noc

50 ml (358.00 zł / 100ml)
179.00 zł
Przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na noc
Krem intensywnie przeciwzmarszczkowy 75 ml

Krem intensywnie przeciwzmarszczkowy 75 ml

75 ml (1986.67 zł / 1l)
149.00 zł209.00 zł-29%
Krem intensywnie przeciwzmarszczkowy 75 ml
Nawilżający krem BB SPF 50 ciemny 40 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Nawilżający krem BB SPF 50 ciemny 40 ml

40 ml (1222.50 zł / 1l)
48.90 zł69.00 zł-29%
Nawilżający krem BB SPF 50 ciemny 40 ml
Lotion rozświetlający 122 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Lotion rozświetlający 122 ml

122 ml (679.51 zł / 1l)
82.90 zł139.00 zł-40%
Lotion rozświetlający 122 ml
Maska intensywnie nawilżająca & Krem na noc 75 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Maska intensywnie nawilżająca & Krem na noc 75 ml

75 ml (732.00 zł / 1l)
54.90 zł
Maska intensywnie nawilżająca & Krem na noc 75 ml
Punktowy żel przeciw niedoskonałościomSebo Active Clear

Punktowy żel przeciw niedoskonałościom

10 ml (3790.00 zł / 1l)
37.90 zł52.90 zł-28%
Punktowy żel przeciw niedoskonałościom
Rozświetlająca emulsja przeciwzmarszczkowa na dzieńRiche Crème

Rozświetlająca emulsja przeciwzmarszczkowa na dzień

50 ml (3380.00 zł / 1l)
169.00 zł
Rozświetlająca emulsja przeciwzmarszczkowa na dzień
Krem dodający blasku 50 mlPoszarzała cera

Krem dodający blasku 50 ml

50 ml (2300.00 zł / 1l)
115.00 zł159.00 zł-28%
Krem dodający blasku 50 ml
Żel-krem zero niedoskonałościSebo Active Clear

Żel-krem zero niedoskonałości

50 ml (1278.00 zł / 1l)
63.90 zł89.00 zł-28%
Żel-krem zero niedoskonałości
Przeciwzmarszczkowy koncentrat o podwójnym działaniuZmarszczki i utrata jędrności skóry

Przeciwzmarszczkowy koncentrat o podwójnym działaniu

30 ml (5300.00 zł / 1l)
159.00 zł219.00 zł-27%
Przeciwzmarszczkowy koncentrat o podwójnym działaniu
Ujędrniające serum przeciwzmarszczkowe 30 mlZmarszczki i utrata jędrności

Ujędrniające serum przeciwzmarszczkowe 30 mlUjędrniające serum przeciwzmarszczkowe 30 ml

30 ml (450.00 zł / 100ml)
135.00 zł189.00 zł-29%
Ujędrniające serum przeciwzmarszczkowe 30 ml
Dwufazowy koncentrat naprawczy na noc 30 mlAnti-Age GlobalWszystkie oznaki starzenia się skóry

Dwufazowy koncentrat naprawczy na noc 30 ml

30 ml (7966.67 zł / 1l)
239.00 zł
Dwufazowy koncentrat naprawczy na noc 30 ml
Oleo-infusion różane serum w olejkuRiche Crème

Oleo-infusion różane serum w olejku

30 ml (4500.00 zł / 1l)
135.00 zł189.00 zł-29%
Oleo-infusion różane serum w olejku
Żel-krem intensywnie nawilżający do skóry normalnej i mieszanej 50 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Żel-krem intensywnie nawilżający do skóry normalnej i mieszanej 50 ml

50 ml (1118.00 zł / 1l)
55.90 zł79.00 zł-29%
Żel-krem intensywnie nawilżający do skóry normalnej i mieszanej 50 ml
Odżywczy krem na dzień i na noc z nagietkiem

Odżywczy krem na dzień i na noc z nagietkiem

50 ml (1700.00 zł / 1l)
85.00 zł
Odżywczy krem na dzień i na noc z nagietkiem
Aksamitny krem intensywnie nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 40 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Aksamitny krem intensywnie nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 40 ml

40 ml (2225.00 zł / 1l)
89.00 zł
Aksamitny krem intensywnie nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 40 ml
Serum przeciw niedoskonałościomSebo Active Clear

Serum przeciw niedoskonałościom

30 ml (3633.34 zł / 1l)
109.00 zł
Serum przeciw niedoskonałościom
Przeciwzmarszczkowy krem niwelujący worki pod oczami

Przeciwzmarszczkowy krem niwelujący worki pod oczami

14 ml (992.86 zł / 100ml)
139.00 zł
Przeciwzmarszczkowy krem niwelujący worki pod oczami
Krem niwelujący cienie pod oczami 15 mlPoszarzała cera

Krem niwelujący cienie pod oczami 15 ml

15 ml (8600.00 zł / 1l)
129.00 zł
Krem niwelujący cienie pod oczami 15 ml
Nawilżająco-chłodzący żel pod oczy 15 mlHydra Water-PlumpSkóra odwodniona

Nawilżająco-chłodzący żel pod oczy 15 ml

15 ml (4333.34 zł / 1l)
65.00 zł
Nawilżająco-chłodzący żel pod oczy 15 ml
Lekki krem nawilżający przeciw niedoskonałościomSebo Active Clear

Lekki krem nawilżający przeciw niedoskonałościom

40 ml (2375.00 zł / 1l)
95.00 zł
Lekki krem nawilżający przeciw niedoskonałościom
Olejek na noc przywracający blaskPoszarzała cera

Olejek na noc przywracający blask

30 ml (4300.00 zł / 1l)
129.00 zł179.00 zł-28%
Olejek na noc przywracający blask
Peelingująca maska dodająca blasku 75 mlPoszarzała cera

Peelingująca maska dodająca blasku 75 ml

75 ml (1853.34 zł / 1l)
139.00 zł
Peelingująca maska dodająca blasku 75 ml
Regenerująco-łagodzący balsam do skóry wrażliwejSebo Active Clear

Regenerująco-łagodzący balsam do skóry wrażliwej

40 ml (2375.00 zł / 1l)
95.00 zł
Regenerująco-łagodzący balsam do skóry wrażliwej
Krem ujędrniający na dzieńZmarszczki i utrata jędrności

Krem ujędrniający na dzieńKrem ujędrniający na dzień

50 ml (338.00 zł / 100ml)
169.00 zł
Krem ujędrniający na dzień
Przeciwzmarszczkowy krem niwelujący worki pod oczamiZmarszczki i utrata jędrności skóry

Przeciwzmarszczkowy krem niwelujący worki pod oczami

14 ml (9928.58 zł / 1l)
139.00 zł
Przeciwzmarszczkowy krem niwelujący worki pod oczami
Przeciwzmarszczkowy koncentrat o podwójnym działaniu

Przeciwzmarszczkowy koncentrat o podwójnym działaniu

30 ml (530.00 zł / 100ml)
159.00 zł219.00 zł-27%
Przeciwzmarszczkowy koncentrat o podwójnym działaniu
Produkt dodany do twojej listy życzeń.Sprawdź moją listę życzeń.